ZJADł JAGODZIANKI OD MAGDY GESSLER. CENA POWALA, A JAK ZE SMAKIEM?

Produkty sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler nie mogą być tanie. Ale czy za ceną idzie jakość? W tej kwestii zdania są podzielone. Słynna restauratorka ma niemałe grono fanów, ale nie brakuje także osób, które nie rozumieją jej fenomenu. Jeden z tiktokerów postanowił odwiedzić cukiernię "Słodki Słony" i spróbować serwowanych tam jagodzianek.

Te drożdżowe bułeczki wypełnione pysznym nadzieniem owocowym to jeden z symboli lata. Niby proste, ale upieczenie dobrej jagodzianki to nie bułka z masłem. Czy te od Magdy Gessler spełniają wymogi? Sprawdził to Amedeusz NieMozart.

W tym roku nieco szybciej niż zwykle rozpoczął się sezon na jagody — zauważył influencer. — Od razu pobiegłem do "Słodkiego...", którego, nie ma co ukrywać, znam od lat — przyznał.

Jeżeli nie pamiętacie, to rok temu za jagodziankę w tym miejscu trzeba było zapłacić 28 zł, a dwa lata temu 23 zł. Już wtedy ludzie łapali się za głowę. Jedni rezygnowali, inni kupowali mimo wysokiej ceny i chwalili sobie lub żałowali. Nie będzie dla was z pewnością zaskoczeniem, że aktualnie jest jeszcze drożej.

— Drożdżowe bułki dostaniecie za 31 zł od sztuki — mówi tiktoker i zastanawia się, czy to są "jagodzianki Gucci".

— Na pewno jest ciężka, a w środku znajduje się niezliczona ilość owoców — podkreśla. — Smak? Tu zawsze była topka, ale w tym roku to totalny sztos! Chrupiąca, idealnie maślana kruszonka i mnóstwo jagód — Amadeusz NieMozart nie kryje zachwytu.

[object Promise]

— podsumowuje.

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy. Jak zwykle głównym tematem jest cena jagodzianek od Magdy Gessler.

[object Promise]

— czytamy w pierwszym komentarzu.

Podobnych głosów jest więcej. Ktoś stwierdza, że to ceny z kosmosu i dla elit. Kolejna osoba zauważa, że pomiędzy cukiernią Magdy Gessler a dyskontami jest jeszcze wiele piekarni, które robią dobre jagodzianki w przyzwoitej cenie.

[object Promise]

— podsumował ktoś inny.

Kilka osób stanęło w obronie restauratorki i jej smakołyków.

"Drogo, ale są pyszne", "31 zł za dobrą jakość, to dobra cena", "Cena może się nie podobać, ale to Magda Gessler — TO JEST MARKA", "Poważnie jest wybitna" — czytamy.

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2024-06-10T14:44:26Z dg43tfdfdgfd